Merhaba,

Modellik kariyerimde geride bıraktığım 15. yıla özel olarak hazırladığımız koleksiyon markamı sizlere gururla sunuyorum.

Kreatörü olarak bu koleksiyonun benim için en önemli özelliği güzeller güzeli annemin (Dilek) ellerinden çıkmış olması. Kendisine aşık olduğumu ifade edip desteklerinden dolayı teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Ayrıca ailemin diğer bireylerine ve beni bu konuda destekleyen değerli dostlarıma da teşekkürü borç bilirim.

Sınırlı sayıda üretilecek olan bu örgü kravat koleksiyonunun diğer önemli özellikleri ise %100 premium akrilik kumaştan üretilip, geniş renk ve model seçeneğiyle ince ve modern tasarıma sahip olması. Ve son olarak bu koleksiyon hem erkekler hem kadınlar hem de çocuklar için!
Hem günlük hem de klasik giyiminizin harika bir tamamlayıcısı olacağından şüphem yok. İlerleyen zamanlarda bu koleksiyonun farklı ürünlerle de büyümesini hedefliyorum.

Ayrıca önemli bir noktaya değinmek istiyorum. Bu koleksiyonun her parçası dolabımda var olan severek kullandığım ürünlerdir. Eğer siz de bu koleksiyona sahip olmak istiyorsanız iletişime geçmeniz beni mutlu edecektir. Eğer farklı bir stile sahip olmak, kendinize ve sevdiklerinize özel bir hediye almak istiyorsanız aradığınız şey Gökhan Koçaş Koleksiyonu olabilir!

Gökhan Koçaş Koleksiyonu'nu Instagram sayfasından takip edebilirsiniz.