Merhaba, Kıymetli Profesyonel!

Şu an buradaysan benim hakkımda bir şeyler öğrenmek için buradasın. O halde hemen konuya gireyim.

Safkan ikizler erkeği olarak 89 yılının, Haziran ayında, ilk salı günü mavi gözlerimi dünyaya açmışım. Nerede mi? Zeytin diyarı bir semtte… Zeytinle çok fazla haşır neşir olmadan annemin şehri, İzmir’de kök salmışız.

Hikayemi hızlıca üniversite dönemine sarıyorum. İzmir’in güzide bir özel üniversitesine girdim. Modellik kariyerim tam da bu dönemde, katıldığım bir modellik yarışmasıyla, başladı. Oyuncu & model adayı olarak eğitimlerimin (tiyatro, sahne üstü, diksiyon, radyo sunuculuğu…) büyük bölümünü bu dönemde aldım. Ve “reklamcı olacağım ben” diyerek ödüllü bir genç iletişimci olarak mezun oldum. Tam sektöre girmeyi planlıyordum ki “reklam edeceğim sizi” diyen ben bir anda reklam olmaya başladım, ama korkmayın değerli markaların yüzü olarak. Sonrasında oyuncu & model olarak yoluma devam etmeye karar verdim.

Astrolojiyle biraz ilgileniyorsan ikizler burcundan çıkarım yaparak kişiliğim hakkında tahminlerde bulunabilirsin. Eyvah dediğini duyar gibiyim.

İlgini çekeceğini düşündüğüm birkaç şey daha var. Evimin yıldızlı, Girit toprağından bulaşmış, iyi bir şefiyim. Mutfak ve gastronomi benim için gerçek anlamda bir tutku ve terapi! E yemek yaparken müzik de lazım, peki sadece dinleyici miyim? Hayır. Aynı zamanda perküsyon (cajon, bongo…) ile ilgileniyorum. Bunlara ek olarak kaymayı seviyorum. Yani dört büyük tekerlek üstüne yerleştirilmiş uzun bir tahta üstünde (longboard) kayıyorum. Raket sporlarına da ayrı bir ilgim var. Konsantrasyonumu geliştirmek için de üç top çeviriyorum. İşimle ilgili olarak son dönemde temel oyunculuk ve kamera önü oyunculuk eğitimi aldım.

İnan daha çok detay var ama genel olarak istediğini aldığını düşünüyorum. Eğer çalışırsak set aralarında gireriz detaylara. Meslekteki 15. yılıma girdiğim bu dönemin heyecanını ve enerjisini projen ile paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Beni okuduğun için teşekkür ediyorum. Görüşmek üzere.

Portfolyo
Portfolyo
Seçme Çalışmalar